Ubytování

Kapacita chaty je 32 lůžek ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na chatě je možnost zapůjčení postýlek pro děti.

Restaurace

Stravování formou polopenze s možností dokoupení obědů. V chatě je provozována restaurace s příjemným posezením, barem a terasou.

Parkování

Parkování v letních měsících přímo u chaty. V zimním období na centrálním parkovišti na Pomezních boudách (doprava na chatu a zpět zajištěna).

Wifi

V prostoru celé chaty je bezplatné připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi.

Nadchla mne krásná příroda a prostředí Krkonoš. Chata je celkem hezky vybavena. Výhodou je opravdu blízký SKI areál, který patří mezi špičku u nás. Díky pěkným vzpomínkám se sem budu velice rád vracet.
Petr Černý
Chata Moravanka nás velice mile překvapila. Praktické a útulné pokoje, všude teplo, nádherný výhled na Krkonoše z našeho pokoje. Velice milý a příjemný personál. Vynikající kuchyně. Pobyt zde nás tak uchvátil, že uvažujeme v budoucnu o dalším pobytu. Pobyt všem doporučujeme.
Machovi
Děkujeme za vše v týdnu našeho lyžařského kurzu. Po všech stránkách jsme byli nadevše spokojeni a stále vzpomínáme.Ať se Vám stále daří a přejeme jen samé spokojené hosty jako jsme byli my.
F.Mottl
ZŠ Moravany